Компресор FINI MK 103-150-3
Компресор FINI MK 103-150-3
34 772,72 ₴
В наявності
Доставка
Детальніше про доставку
Оплата
Характеристики
Код товару
MK 103-150-3
Виробник
Fini
Країна виробництва
Італія
Вид
передвижной
Гарантийный срок
12 мес
Уровень шума
90 дБ
Привод
ременной привод
Применение смазки
масляный
Расположение ресивера
Горизонтально
Количество степеней сжатия
двухступенчатый
Тип по расположению цилиндров
горизонтальный
Опис
Характеристики:
Компресор одноступеневий з ремінним передаванням, (380V)
Тиск, бар 10
Ресивер, л 150
Споживання повітря, л/хв 365
Живлення, В 380
Двигун, кВт 2,2
Габаритні рамери, мм. 1330 х 490 х 890
Вага, кг. 80
Компресори FINI MK 103-150-3— поршневі, пересувні, одноступеневі з кліногенною передачею. Компресори обладнані автоматичною системою керування, що дає змогу автоматично підтримувати заданий тиск, постачаються на ресиверах різної ємності, від 25 до 270 літрів. На компресорах цієї серії встановлені редуктори тиску та манометри, що дають змогу візуально контролювати тиск нагнітання. Порівняно низький рівень шуму, і невеликі габарити дають змогу застосовувати компресори цієї серії в різних галузях, де необхідне стиснене повітря.
Компресор — пристрій, призначений для подавання стисненого повітря на пневмоінструмент. Дедалі частіше в побуті, на підприємстві, в стоматології та в медичних закладах можна побачити агрегати по поданню стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, залежно від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безоливні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори у великих випадках використовуються у промисловості за великої продуктивності повітря, позаяк вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30 м3/хв (500-30000 л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2 м3/хв (170-20000 л/хв). Також під час вибору компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24 л до 500 л і чим більше ресивер, тим більший запас стисненого повітря. На цьому запасі пневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорного встановлення. Також об'єм ресивера гасить пульсації в поданні стисненого повітря до споживача, що необхідно за стабільної роботи. Наприклад, фарбопульт потребує стабільного подавання повітря, інакше фарба не рівномірно наноситиметься на поверхню, що фарбується. Також поршневі компресори дуже не люблять постійну роботу, оскільки поршень-нагнітач постійно матиме тертя з металевими частинами циліндра, що провокує до швидкого зношування деталей. А якщо деталі зношуються, відповідно параметр продуктивності згодом змінюватиметься. Тому поршневі компресори потрібно вибирати з ресивером, об'єм якого буде трохи більшим, ніж розрахований споживчий об'єм. Гвинтові компресори нагнітають повітря в ресивер за допомогою спеціальних лопатей. Відповідно, процес нагнітання в них досконалий від поршневих. Єдиний мінус їх — це вартість, але якщо гра стоїть свічок, то ментолик не варто пошкодувати гроші для гарної та стабільної роботи, яка в майбутньому принесе більший прибуток. У наступній статті ми схемамо розібратися, для чого ж потрібно осушити повітря.
Компанія Спецавтообладнання допоможе Вам у виборі та купити компресор, компресори, повітряний компресор, гвинтовий компресор, поршневий компресор, компресора обладнання, компресор, компресор прайс, компресор високого тиску, компресор ціна, компресор, компресор Київ, компресор продажів, компресор українського україну, куплю компресор, компресор електричний, компресор remeza, компресор пересувний, компресори повітряні.
Покупцям
Умови повернення та обміну