Компресор Fiac COSMOS 5020

Компресор Fiac COSMOS 5020 від компанії Техмаркет - фото 1
13 039,77 ₴
Немає в наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Производитель
Fiac
Вид
передвижной
Гарантийный срок
12 мес
Страна производства
Италия
Привод
прямой привод
Применение смазки
масляный
Расположение ресивера
Горизонтально
Количество степеней сжатия
одноступенчатый
Тип по расположению цилиндров
вертикальный

Опис

Технічні характеристики:  
Обсяг ресивера: 50л
Продуктивність: 210 л/хв
Напруга живлення: 220V
Потужність: 1.5 кВт
Потужність: 2HP
Оберти: 2850
Кількість поршнів/ступенів: 1/1
Тиск повітря на виході: 8bar
Габаритні розміри в пакованні: 75*67*34
Вага нетто:

30 кг

Компресор — пристрій, призначений для подавання стисненого повітря напневмоінструмент. Дедалі частіше в побуті, на підприємстві, у стоматології та в медичних закладах можна побачити агрегати по поданню стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, залежно від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безоливні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори у великих випадках використовуються у промисловості за великої продуктивності повітря, позаяк вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30 м3/хв (500-30000 л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2 м3/хв (170-20000л/хв). Також під час вибору компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24 л до 500 л і чим більше ресивер, тим більший запас стисненого повітря. На цьому запасневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорного встановлення. Також об'єм ресивера гасить пульсації в поданні стисненого повітря до споживача, що необхідно за стабільної роботи.

1 Призначення

1.1 Компресор повітряний, поршневого типу, з ремінним приводом від електродвигуна.

1.2 Компресор є складним електромеханічним виробом і призначений для забезпечення пневматичного обладнання, апаратури та інструменту, що застосовується в промисловості, автосервісі та для інших цілей споживача стисненим повітрям, після його очищення додатковою системою підготовки повітря до норм, що діють у кожній із галузей. Використання компресора дає змогу неабияк заощаджувати електроенергію, механізувати працю та підвищити якість робіт.

Забороняється експлуатація компресора у вибухопожежо-небезпечних приміщеннях.

Забороняється експлуатація компресора під впливом прямих атмосферних опадів, а також у побутових цілях.

2 Загальні відомості про виріб

2.1 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог та норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Ступінь захисту компресора не нижчий за IP20. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

Можливість виникнення пожежі на один виріб на рік не більш ніж 10-6.

2.2 Живлення компресора відбувається від мережі змінного струму. Напруга мережі живлення та частота струму вказані в паспортній табличці наклеєній на обкладинці справжнього посібника з експлуатації та компресора.

2.2 Кліматичне виготовлення УХЛ 3.1* для експлуатації за температури навколишнього повітря від 1 °C до 40 °C.

2.3 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог і норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

2.4 Режим роботи компресора — повторно-кратковремний, з тривалістю вмикання (ПВ) до 60%, за тривалості одного циклу від 6 до 10 хв. Допускається безперервна робота компресора не більш ніж 15 хв, але не частіше ніж один раз упродовж 2 год.

2.5 Регулювання продуктивності після пуску компресора — автоматичне. Спосіб регулювання продуктивності: періодичний пуск-останів компресора.

2.6 Компресор забезпечений такими засобами контролю, керування й захисту:

- манометром для контролю тиску стисненого повітря;

- телепресостатом — виконавчим пристроєм для регулювання продуктивності періодичним пуском-остановим компресора;

- розвантажувальним клапаном — пристроєм розвантаження блока поршневого у разі зупинки приводного двигуна;

- клапаном запобіжним — пристроєм захисту від перевищення максимального допустимого тиску в ресивері;

— пристроєм захисту від перевантажень електрообладнання, короткого замикання або обривання однієї з фаз електричної мережі, що живить.