Ресивер (воздухосборник) 500 Р

Ресивер (воздухосборник) 500 Р від компанії Техмаркет - фото 1
26 000 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Ресівери (здухоборники) Р 500, 10бар, 500л.

Технічні характеристики:

Модель Р 500  
Об'єм, л 500
Тиск, bar 10
Комплектація 1. клапан запобіжного 2. манометр 3. під'єднані штуцера 4. кран слива конденсата 5. упаковка 6. паспорт і і інструкція з експлуатації
Вага 160
Габаритні розміри, ДxШxВ( мм) 650х650х1750

 До комплекту поставки входять:

  1. Клапан запобіжний
  2. Манометр  
  3. Підсмажені штуцери (за потреби замовника)
  4. Паспорт і інструкція користувача
  5. Кран слива конденсата
  6. Пакування 

Ресівер згладжує пульсацію тиску стисненого повітря, яке виникає внаслідок нерівномірного споживання стисненого повітря. Крім того, повітряний ресівер служить джерелом стисненого повітря. Повітряний ресівер РВ-500 не підлягає реєстрації в органах Готехнодзора.

Опис повітряних об’ єктів

Повітряборник - Це ємкість для зберігання стиснутого повітря, яку також називають повітряним ресівером. Ресівери повітря призначені для стабілізації тиску стисненого повітря, а також для згладжування тиску (пульсації), його подач від роторних або гвинтівних компресорів. Окрім цього, в повітряоборці обладнані автоматикою, яка регулюється роботою і продуктивністю компресорів.

Особливостями та технічними характеристиками, пов'язаними з повітрям-ресивером, є такі показники, як номінальний об'єм, робочий тиск, матеріал виробництва і кліматичне виконання.

Основним матеріалом для виготовлення повітряоборника є вуглецева сталь, марка якої піддається з огляду на умови його експлуатації. У деяких випадках ресівери для зберігання стисненого повітря виробляються з оцинкованої або нержавіючої сталі, що призводить до збільшення їхньої вартості.

Повітряні решівери можуть мати горизонтальне або вертикальне виконання і відповідно конструктивно підгрупуватися на види - Поверхня і вертикальне побережжя.

Характерики повітряних ресіверів

Технічні характеристики вертикального повітряоборника дозволяють використовувати менше площі під час його розміщення на виробництві. Вертикальні решівери можуть з’єднуватися паралельно і послідовно, залежно від дозволеної здатності. Завдяки паралельному з’єднанню ресіверів повітря забезпечується високою пропускною здатністю системи, і при постійному з’єднанні утворюється можливість кожного решиверу служити міні сепаратором для відділення конденсату та вологи.

Пошкодження горизонтального типу повітря зазвичай мають менший об’єм (до 500 літрів) і комплектується в одному компактному блокі разом з гвинтовим компресором і двигуном. Але за бажанням замовника за "ПЗЕМ" може виготовити горизонтальний повітрю і більшого об'єму.

Окрім повітряоборники можуть зберігатися під тиском різних газів, як, наприклад, азоту, аргон та інших, залежно від призначення.

Повітряні решивери Можуть бути обладнані системою для первинного відділення конденсату, системою подачі повітря в магістральні трубопроводи, для чого обладнані штуцерами, запорочно-резонансованою і контрольно вимірювальною апаратурою (манометри)

Гарантія -12 місяців

Характеристики

Код товару
РВ 500.11.00
Країна виробництва
Україна
Тип
вертикальний
Форма днища
еліптична
Граничний робочий тиск
10 бар
Додатково
кран зливу конденсату
Показати всі