Аккумулятоное пусковий пристрій telwin START PLUS 2824

Аккумулятоное пусковий пристрій telwin START PLUS 2824 від компанії Техмаркет - фото 1
19 580,54 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Аккумулятоное пусковий пристрій START PLUS 2824

Живлення, В 220
пуску Напруга, В 12/24
Ємність батареї, Ач 50
Пусковий струм, А 800
Максимальний пусковий струм, А 2200
Регулювання струму зарядки 4

Підприємство сертифіковане за ISO 9001:2000 з 1994 року. Також сертифікати, видані міжнародними організаціями TUV, GOST, UL, CSA, гарантують безпеку від магнітних полів EMF. Всі апарати відповідають стандартам безпеки, що є гарантією дотримання Директиви 2004/40/CE з безпеки на робочих місцях, де є ризик опромінення електромагнітним полем.

Telwin - це пошук і розвиток, технологічні інновації, передові виробничі автоматизовані системи. Всі проекти компанії націлені не тільки на високий рівень виконання, але і зменшення енергоспоживання та використання матеріалів за нормативами Rohs, тобто досягнення екологічного розвитку виробництва.

Telwin - головна дійова особа на сьогоднішньому ринку зварювального обладнання. Компанія з 1963 року є світовою точкою опори в таких сферах, як дугова та точкова зварювання, плазмова різка, підзарядка і запуск автомобілів. Telwin - це Цитадель Зварювання, індустріальна реальність, де дослідження, інновації та сучасні технології є виразом передової системи організації підприємства. Підприємства, що перебуває у постійному пошуку досконалості.

Пишеться Telwin - читається Лідер.

Телвин присутній на всіх п'яти континентах, більш ніж на 100 ринках, має вкорінену мережу дистриб'юторів, яка дозволяє забезпечити надійне та професійне обслуговування.

Telwin - це оперативність, пунктуальність і ефективність.

Характеристики

Виробник
Telwin
Країна виробництва
Італія