Компресор Fini MK 102-90-2M

Компресор Fini MK 102-90-2M від компанії Техмаркет - фото 1
35 897,66 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта70 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Характеристики:
Компресор одноступеневий із ремінним передаванням (220V)
Тиск, бар 10
Ресивер, л 90
Споживання повітря, л/хв 235
Живлення, В 220
Двигун, кВт 1,5
Габаритні рамери, мм. 1070 х 450 х 770
Вага, кг. 62

Компресори FINI MK 102-90-2M— однотактні, двоциліндрові компресори з ремінним приводом серії MK Advanced оптимальні для застосування в невеликих і середніх за розміром шиномонтажних майстернях. Компресор обладнаний вбудованим горизонтальним ресивером і генерує тиск до 10 барів. Перевагами цієї моделі є: радіатор блока циліндрів насоса великого розміру для ефективного розсіювання тепла; покращений дизайн: колеса великого розміру, передня здвоєна опора з низьким розташуванням для поліпшення стабільності; ретельно збалансований чавунний колінчастий вал покращує стабільність і знижує вібрацію під час роботи; нижча частота обертання, порівнюючи з компресорами попередніх поколінь, дала змогу знизити загальну шумність; клапани з неіржавкої сталі з великим числом повітряних каналів дають істотний приріст продуктивності; крильчатка великого розміру створює щільний потік повітря для охолодження радіатора блока циліндрів; високоефективний вхідний фільтр лабіринтного типу для зниження шумності; автоматичне вимкнення компресора у разі досягнення заданого тиску; захист електродвигуна від перевантаження; редуктор із манометром і універсальне пневматичне швидкорознімне з'єднання.

Особливості Fini MK 102-90-2M
Передова охолоджувальна система;
Низька робоча температура;
Запобіжний клапан.
Клапани з неіржавкої сталі;
Колеса + опора.
Термозахист із ручним увімкненням.
Усі деталі захищені від перегрівання.
Мінімальна витрата оливи (для оливних компресорів)

Компресор — пристрій, призначений для подавання стисненого повітря напневмоінструмент. Дедалі частіше в побуті, на підприємстві, у стоматології та в медичних закладах можна побачити агрегати по поданню стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, залежно від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безоливні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори у великих випадках використовуються у промисловості за великої продуктивності повітря, позаяк вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30 м3/хв (500-30000 л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2 м3/хв (170-20000л/хв). Також під час вибору компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24 л до 500 л і чим більше ресивер, тим більший запас стисненого повітря. На цьому запасневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорного встановлення. Також об'єм ресивера гасить пульсації в поданні стисненого повітря до споживача, що необхідно за стабільної роботи.

1 Призначення

1.1 Компресор повітряний, поршневого типу, з ремінним приводом від електродвигуна.

1.2 Компресор є складним електромеханічним виробом і призначений для забезпечення пневматичного обладнання, апаратури та інструменту, що застосовується в промисловості, автосервісі та для інших цілей споживача стисненим повітрям, після його очищення додатковою системою підготовки повітря до норм, що діють у кожній із галузей. Використання компресора дає змогу неабияк заощаджувати електроенергію, механізувати працю та підвищити якість робіт.

Забороняється експлуатація компресора у вибухопожежо-небезпечних приміщеннях.

Забороняється експлуатація компресора під впливом прямих атмосферних опадів, а також у побутових цілях.

2 Загальні відомості про виріб

2.1 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог та норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Ступінь захисту компресора не нижчий за IP20. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

Можливість виникнення пожежі на один виріб на рік не більш ніж 10-6.

2.2 Живлення компресора відбувається від мережі змінного струму. Напруга мережі живлення та частота струму вказані в паспортній табличці наклеєній на обкладинці справжнього посібника з експлуатації та компресора.

2.2 Кліматичне виготовлення УХЛ 3.1* для експлуатації за температури навколишнього повітря від 1 °C до 40 °C.

2.3 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог і норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

2.4 Режим роботи компресора — повторно-кратковремний, з тривалістю вмикання (ПВ) до 60%, за тривалості одного циклу від 6 до 10 хв. Допускається безперервна робота компресора не більш ніж 15 хв, але не частіше ніж один раз упродовж 2 год.

2.5 Регулювання продуктивності після пуску компресора — автоматичне. Спосіб регулювання продуктивності: періодичний пуск-останів компресора.

2.6 Компресор забезпечений такими засобами контролю, керування й захисту:

- манометром для контролю тиску стисненого повітря;

- телепресостатом — виконавчим пристроєм для регулювання продуктивності періодичним пуском-остановим компресора;

- розвантажувальним клапаном — пристроєм розвантаження блока поршневого у разі зупинки приводного двигуна;

- клапаном запобіжним — пристроєм захисту від перевищення максимального допустимого тиску в ресивері;

— пристроєм захисту від перевантажень електрообладнання, короткого замикання або обривання однієї з фаз електричної мережі, що живить.

Характеристики

Виробник
Fini
Країна виробництва
Італія
Тип
поршневий
Вид
пересувний
Привід
ремінний привід
Живлення
електрика
Показати всі