Компресор NUAIR FC2,5 / 50 TECH

Компресор NUAIR FC2,5 / 50 TECH від компанії Техмаркет - фото 1
13 127,70 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Артикул...........................FC2,5/50 TECH

Виробник.............NUAIR, Італія

Технічні характеристики

ресивер 50 л
Потужність к. с./кВт 2,5/1,8
Кількість циліндрів 1
Тиск атм/psi 10/145
Олія да
Продуктивність л/хв/CFM 250/8,8
Напруга, В/Гц 230/50
Маса кг/ фунт 36
Габарити, мм 770x310x640
 
Компресор NUAIR FC2,5/50 TECH. Цей агрегат являє собою якісний компресор для дому та невеликої майстерні, а також для підприємств, де немає потреби в кількості повітря більш ніж 250 літрів на хвилину. Компресор NUAIR FC2,5/50 TECH прекрасно підходить, для фарбування малих і великих конструкцій, всіляких деталей, а також будь-яких поверхонь із використанням величезного різновиду фарбопультів, аерографів і фарборозпилювачів. У нашій історії роботи з клієнтами були випадки, коли компресор NUAIR FC2,5/50 TECH використовувався для фарбування автомобілів. Автомобільні фарби, звичайно, не були металіком, але для бюджетних моделей авто результат був прекрасним. Також цей недорогий європейський компресор використовується для продування будь-яких конструкцій та агрегатів. Прекрасно підходить для мовілії автомобільних порог, для невеликих піскоструминних пістолетів і пневмоінструменту з малою кількістю споживання повітря. Якісний компресор NUAIR FC2,5/50 TECH незамінний у гаражі або автомобільному боксі, насамперед, з огляду на менш гучну роботу, на відміну від зовсім дешевих компресорів, що і є його однією з найкращих переваг.

1 Призначення

1.1 Компресор повітряний, поршневого типу, з ремінним приводом від електродвигуна.

1.2 Компресор є складним електромеханічним виробом і призначений для забезпечення пневматичного обладнання, апаратури та інструмента, що застосовується в промисловості, автосервісі та для інших цілей споживача стисненим повітрям, після його очищення додатковою системою підготовки повітря до норм, що діють у кожній із галузей. Використання компресора дає змогу неабияк заощаджувати електроенергію, механізувати працю та підвищити якість робіт.

Забороняється експлуатація компресора у вибухопожежо-небезпечних приміщеннях.

Забороняється експлуатація компресора під впливом прямих атмосферних опадів, а також у побутових цілях.

2 Загальні відомості про виріб

2.1 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог і норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Ступінь захисту компресора не нижчий за IP20. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

Можливість виникнення пожежі на один виріб на рік не більш ніж 10-6.

2.2 Живлення компресора здійснюється від мережі змінного струму. Напруга мережі живлення і частота струму вказані в паспортній табличці наклеєній на обкладинці справжнього посібника з експлуатації та компресора.

2.2 Кліматичне виготовлення УХЛ 3.1* для експлуатації за температури навколишнього повітря від 1 °C до 40 °C.

2.3 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог і норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

2.4 Режим роботи компресора — повторно-кратковремний, з тривалістю вмикання (ПВ) до 60%, за тривалості одного циклу від 6 до 10 хв. Допускається безперервна робота компресора не більш ніж 15 хв, але не частіше ніж один раз упродовж 2 год.

2.5 Регулювання продуктивності після пуску компресора — автоматичне. Спосіб регулювання продуктивності: періодичний пуск-останів компресора.

2.6 Компресор забезпечений такими засобами контролю, керування й захисту:

- манометром для контролю тиску стисненого повітря;

- телепресостатом — виконавчим пристроєм для регулювання продуктивності періодичним пуском-остановим компресора;

- розвантажувальним клапаном — пристроєм розвантаження блока поршневого у разі зупинки приводного двигуна;

- клапаном запобіжним — пристроєм захисту від перевищення максимального допустимого тиску в ресивері;

— пристроєм захисту від перевантажень електрообладнання, короткого замикання або обривання однієї з фаз електричної мережі, що живить.

Характеристики

Країна виробництва
Італія
Производитель
Nuair
Тип поршневого компрессора
с ременным приводом
Тип поршневого компрессора по применению смазки
Масляный
Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия
Двухступенчатый
Тип компрессора по мобильности
Передвижной
Показати всі