Компресор NUAIR OL195 / 24

Компресор NUAIR OL195 / 24 від компанії Техмаркет - фото 1
7 587,46 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта70 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Артикул...........................OL195/24

Виробник.............NUAIR, Італія

Технічні характеристики

ресивер 24 л
Потужність к. с./кВт 1,5/1,1
Кількість циліндрів 1
Тиск атм/psi 8/116
Олія немає
Продуктивність л/хв/CFM 180/6,4
Напруга, В/Гц 230/50
Маса кг/ фунт 18/39,7
Габарити, мм 600x255x590

Безоливний компресор NUAIR OL195/24 — це дуже економічна та зручна модель. Компресор виготовлений із матеріалів, які сприяють зменшенню тертя, що відповідно збільшує термін роботи компресора. Безоливний компресор NUAIR OL195/24 застосовується для отримання стисненого повітря, необхідного під час виконання найрізноманітніших завдань. Обладнаний однофазним електродвигуном потужністю 1100 Вт. Він має повітряне охолодження й захищений запобіжником, що забезпечує стабільну роботу та довгий строк експлуатації. Попри свою незначну вагу, всього 18 кг, і невеликі розміри (600x250x590 мм) компресор здатний виробляти тиск до 8 барів. На корпусі компресора є дренажний клапан для видалення конденсату, що скупчилися. Компресор NUAIR OL195/24 ідеально підійде для медичних потреб, майстерні, гаража або дачі. Має 2 пластикові колеса для зручного переміщення. Безоливні компресори NUAIR OL195/24 застосовуються для накачування автошинів, м'ячів, камер, лакофарбових робіт, для продування труб, під час роботи з пневматичними інструментами: дрилями, відбійними молотками, шурупокрутами.

1 Призначення

1.1 Компресор повітряний, поршневого типу, з ремінним приводом від електродвигуна.

1.2 Компресор є складним електромеханічним виробом і призначений для забезпечення пневматичного обладнання, апаратури та інструменту, що застосовується в промисловості, автосервісі та для інших цілей споживача стисненим повітрям, після його очищення додатковою системою підготовки повітря до норм, що діють у кожній із галузей. Використання компресора дає змогу неабияк заощаджувати електроенергію, механізувати працю та підвищити якість робіт.

Забороняється експлуатація компресора у вибухопожежо-небезпечних приміщеннях.

Забороняється експлуатація компресора під впливом прямих атмосферних опадів, а також у побутових цілях.

2 Загальні відомості про виріб

2.1 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог та норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Ступінь захисту компресора не нижчий за IP20. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

Можливість виникнення пожежі на один виріб на рік не більш ніж 10-6.

2.2 Живлення компресора відбувається від мережі змінного струму. Напруга мережі живлення та частота струму вказані в паспортній табличці наклеєній на обкладинці справжнього посібника з експлуатації та компресора.

2.2 Кліматичне виготовлення УХЛ 3.1* для експлуатації за температури навколишнього повітря від 1 °C до 40 °C.

2.3 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог і норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

2.4 Режим роботи компресора — повторно-кратковремний, з тривалістю вмикання (ПВ) до 60%, за тривалості одного циклу від 6 до 10 хв. Допускається безперервна робота компресора не більш ніж 15 хв, але не частіше ніж один раз упродовж 2 год.

2.5 Регулювання продуктивності після пуску компресора — автоматичне. Спосіб регулювання продуктивності: періодичний пуск-останів компресора.

2.6 Компресор забезпечений такими засобами контролю, керування й захисту:

- манометром для контролю тиску стисненого повітря;

- телепресостатом — виконавчим пристроєм для регулювання продуктивності періодичним пуском-остановим компресора;

- розвантажувальним клапаном — пристроєм розвантаження блока поршневого у разі зупинки приводного двигуна;

- клапаном запобіжним — пристроєм захисту від перевищення максимального допустимого тиску в ресивері;

— пристроєм захисту від перевантажень електрообладнання, короткого замикання або обривання однієї з фаз електричної мережі, що живить.

Характеристики

Країна виробництва
Італія
Производитель
Nuair
Тип поршневого компрессора
с прямым приводом
Тип поршневого компрессора по применению смазки
Масляный
Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия
Одноступенчатый
Тип компрессора по мобильности
Передвижной
Показати всі