Компресор NUAIR FC2 / 50

Компресор NUAIR FC2 / 50 від компанії Техмаркет - фото 1
11 421,98 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Артикул...........................FC2/50

Виробник.............NUAIR, Італія

Технічні характеристики

ресивер 50
Потужність к. с./кВт 2/1,5
Кількість циліндрів 1
Тиск атм/psi 8/116
Олія да
Продуктивність л/хв/CFM 222/7,8
Напруга, В/Гц 230/50
Маса кг/ фунт 36/79,4
Габарити, мм 830x325x655

Оливний компресор поршневого типу NUAIR FC2/50 — один із найпрактичніших, найзручніших і найекономніших моделей компресорів. Основними особливостями компресора NUAIR FC2/50 є наявність алюмінієвих головок і блока циліндрів із великими охолоджувальними ребрами. Завдяки наявності даних особливостей компресор дуже зручний у роботі. Ще однією з найголовніших переваг компресора NUAIR FC2/50 є його невеликі габарити, які надають зручності під час транспортування компресора на інше місце експлуатації. Ця модель обладнана електричним двигуном потужністю 1,5 кВт, має ресивер об'ємом 50 літрів, продуктивність до 230 л/хв і тиск до 8 барів. Завдяки таким параметрам робота з компресором NUAIR FC2/50 дуже зручна та легка. А його високі технічні характеристики розширять спектр застосування компресора. Принцип роботи компресора досить простий, він складається з поршня та робочого циліндра, має нагнітальний і всмоктувальний клапани, які розташовані в кришці циліндра. Компресори NUAIR FC2/50 застосовуються для накачування автошинів, м'ячів, камер, лакофарбових робіт, для продування труб, під час роботи з пневматичними інструментами: дрилями, відбійними молотками, шурупокрутами.

1 Призначення

1.1 Компресор повітряний, поршневого типу, з ремінним приводом від електродвигуна.

1.2 Компресор є складним електромеханічним виробом і призначений для забезпечення пневматичного обладнання, апаратури та інструменту, що застосовується в промисловості, автосервісі та для інших цілей споживача стисненим повітрям, після його очищення додатковою системою підготовки повітря до норм, що діють у кожній із галузей. Використання компресора дає змогу неабияк заощаджувати електроенергію, механізувати працю та підвищити якість робіт.

Забороняється експлуатація компресора у вибухопожежо-небезпечних приміщеннях.

Забороняється експлуатація компресора під впливом прямих атмосферних опадів, а також у побутових цілях.

2 Загальні відомості про виріб

2.1 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог та норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Ступінь захисту компресора не нижчий за IP20. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

Можливість виникнення пожежі на один виріб на рік не більш ніж 10-6.

2.2 Живлення компресора відбувається від мережі змінного струму. Напруга мережі живлення та частота струму вказані в паспортній табличці наклеєній на обкладинці справжнього посібника з експлуатації та компресора.

2.2 Кліматичне виготовлення УХЛ 3.1* для експлуатації за температури навколишнього повітря від 1 °C до 40 °C.

2.3 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог і норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.

2.4 Режим роботи компресора — повторно-кратковремний, з тривалістю вмикання (ПВ) до 60%, за тривалості одного циклу від 6 до 10 хв. Допускається безперервна робота компресора не більш ніж 15 хв, але не частіше ніж один раз упродовж 2 год.

2.5 Регулювання продуктивності після пуску компресора — автоматичне. Спосіб регулювання продуктивності: періодичний пуск-останів компресора.

2.6 Компресор забезпечений такими засобами контролю, керування й захисту:

- манометром для контролю тиску стисненого повітря;

- телепресостатом — виконавчим пристроєм для регулювання продуктивності періодичним пуском-остановим компресора;

- розвантажувальним клапаном — пристроєм розвантаження блока поршневого у разі зупинки приводного двигуна;

- клапаном запобіжним — пристроєм захисту від перевищення максимального допустимого тиску в ресивері;

— пристроєм захисту від перевантажень електрообладнання, короткого замикання або обривання однієї з фаз електричної мережі, що живить.

Характеристики

Країна виробництва
Італія
Производитель
Nuair
Тип поршневого компрессора
с прямым приводом
Тип поршневого компрессора по применению смазки
Масляный
Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия
Одноступенчатый
Тип компрессора по мобильности
Передвижной
Показати всі