Воздухосборник (ресивер), 500л.

Воздухосборник (ресивер), 500л. від компанії Техмаркет - фото 1
26 000 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта70 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Ресівер (вихоборник), 500л. 

Технічні параметри:
Тип - горизонтальний
Об'єм - 500л
Тиск - 16 бар
Розмір - 650 x 650х1750
Вага - 170 кілограмів.


До комплекту поставки входять:
1.   Клапан запобіжний
2.   Манометр
3.   Підсвідомі штуцери

4.   Паспорт і інструкція користувача
5.   Кран слива конденсата
6.   Пакування 

Умови оплати:   - предоплата в размере 100 % 
Терміни поставки: - в день оплати
У наявність, склад г. Київ

 

Опис повітряних об’ єктів

Повітряборник - Це ємкість для зберігання стиснутого повітря, яку також називають повітряним ресівером. Ресівери повітря призначені для стабілізації тиску стисненого повітря, а також для згладжування тиску (пульсації), його подач від роторних або гвинтівних компресорів. Окрім цього, в повітряоборці обладнані автоматикою, яка регулюється роботою і продуктивністю компресорів.

Особливостями та технічними характеристиками, пов'язаними з повітрям-ресивером, є такі показники, як номінальний об'єм, робочий тиск, матеріал виробництва і кліматичне виконання.

Основним матеріалом для виготовлення повітряоборника є вуглецева сталь, марка якої піддається з огляду на умови його експлуатації. У деяких випадках ресівери для зберігання стисненого повітря виробляються з оцинкованої або нержавіючої сталі, що призводить до збільшення їхньої вартості.

Повітряні решівери можуть мати горизонтальне або вертикальне виконання і відповідно конструктивно підгрупуватися на види - Поверхня і вертикальне побережжя.

Характерики повітряних ресіверів

Технічні характеристики вертикального повітряоборника дозволяють використовувати менше площі під час його розміщення на виробництві. Вертикальні решівери можуть з’єднуватися паралельно і послідовно, залежно від дозволеної здатності. Завдяки паралельному з’єднанню ресіверів повітря забезпечується високою пропускною здатністю системи, і при постійному з’єднанні утворюється можливість кожного решиверу служити міні сепаратором для відділення конденсату та вологи.

Пошкодження горизонтального типу повітря зазвичай мають менший об’єм (до 500 літрів) і комплектується в одному компактному блокі разом з гвинтовим компресором і двигуном. Але за бажанням замовника за "ПЗЕМ" може виготовити горизонтальний повітрю і більшого об'єму.

Окрім повітряоборники можуть зберігатися під тиском різних газів, як, наприклад, азоту, аргон та інших, залежно від призначення.

Повітряні решивери Можуть бути обладнані системою для первинного відділення конденсату, системою подачі повітря в магістральні трубопроводи, для чого обладнані штуцерами, запорочно-резонансованою і контрольно вимірювальною апаратурою (манометри)

 

Гарантія -12 місяців

 

Характеристики

Виробник
Ремеза
Країна виробництва
Білорусь
Тип
горизонтальний
Гарантийный срок
12 мес
Тип компрессора по мобильности
Стационарный
Тип ротативного компрессора по применению смазки
Масляный