Поршневий блок LB75

Поршневий блок LB75 від компанії Техмаркет - фото 1
13 800 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта70 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Поршневий блок AIRCAST LB75

УЗЕЛ ПОРШНЕВОЙ LB75

Двигун 5,5 кВт
Кількість циліндрів 3 шт.
Продуктивність 750 л/хв 
Максимальний тиск 10Bar
Вага 45 кг
Розміри 575*410*485 мм

2.1 Компресор спроєктований і виготовлений відповідно до загальних вимог та норм безпеки до цього виду обладнання, встановлених у чинних технічних нормативних судових актах. Ступінь захисту компресора не нижчий за IP20. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1.
Можливість виникнення пожежі на один виріб на рік не більш ніж 10-6.
2.2 Живлення компресора відбувається від мережі змінного струму. Напруга мережі живлення та частота струму вказані в паспортній табличці наклеєній на обкладинці справжнього посібника з експлуатації та компресора.
2.3 Кліматичне виготовлення УХЛ 3.1* для експлуатації за температури навколишнього повітря від 1 З до 40 С.
2.4 Режим роботи компресора — повторно-кратковремний, з тривалістю вмикання (ПВ) до 60%, за тривалості одного циклу від 6 до 10 хв. Допускається безперервна робота компресора не більш ніж 15 хв, але не частіше ніж один раз упродовж 2 год.
2.5 Регулювання продуктивності після пуску компресора — автоматиче-ське. Спосіб регулювання — періодичний пуск-останів компресора.
2.6 Компресор забезпечений такими засобами контролю, керування й захисту:
- манометром для контролю тиску стисненого повітря;
- телепресостатом (пресостатом) — виконавчим пристроєм для регулювання продуктивності періодичним пусковим компресорам;
- клапаном розвантажувальним — пристроєм розвантаження блока поршневого під час зупинення приводного двигуна;
- запобіжний клапан — пристрій захисту від перевищення максимального допустимого тиску в ресивері;
— пристроєм захисту від перевантажень електрообладнання, короткого замикання або обривання однієї з фаз електричної мережі, що живить.

Компресор — пристрій, призначений для подавання стисненого повітря напневмоінструмент. Дедалі частіше в побуті, на підприємстві, у стоматології та в медичних закладах можна побачити агрегати по поданню стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, залежно від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безоливні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори у великих випадках використовуються у промисловості за великої продуктивності повітря, позаяк вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30 м3/хв (500-30000 л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2 м3/хв (170-20000л/хв). Також під час вибору компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24 л до 500 л і чим більше ресивер, тим більший запас стисненого повітря. На цьому запасневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорного встановлення. Також об'єм ресивера гасить пульсації в поданні стисненого повітря до споживача, що необхідно за стабільної роботи.

гарантія 12 місяців

Характеристики

Виробник
AirCast
Країна виробництва
Білорусь
Тип
компресорна головка