Компресорна головка DG 490 Dari

Компресорна головка DG 490 Dari від компанії Техмаркет - фото 1
8 314,21 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Опис

Компресорна головка DG 490 Dari Fini Компресорна головка DG 490 Dari Fini Компресорна голова, одноступінчата, двухпоршневая. Тиск,бар 10 Компресори

Компресорна головка DG 490 Dari Fini

Компресорна голова, одноступінчата, двухпоршневая.
Тиск, бар 10
Витрата, л/хв 320

Також поршневі компресори дуже не люблять постійну роботу, так як поршень-нагнітач постійно буде мати тертя з металевими частинами циліндра, що провокує до швидкого зносу деталей. А якщо деталі зношуються, відповідно параметр продуктивності буде з часом змінюватися. Тому поршневі компресори потрібно вибирати з ресивером, обсяг якого буде трохи більше, ніж розрахований споживчий обсяг. Гвинтові компресори нагнітають повітря в ресивер з допомогою спеціальних лопатей. Відповідно, процес нагнітання в них зовсім інший від поршневих. Єдиний мінус їх, це вартість, але якщо гра коштує свічок, то думаю не варто шкодувати гроші для хорошої і стабільної роботи, яка в майбутньому принесе більший дохід. У наступній статті ми спробуємо розібратися, для чого ж потрібен осушити повітря.

Компресор – пристосування, призначене для подачі стисненого повітря напневмоинструмент. Все частіше і частіше в побуті, на підприємстві, в стоматології і в медичних установах можна зустріти агрегати для подачі стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, в залежності від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безмасляні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори в більших випадках використовуються у промисловості при великій продуктивності повітря, так як вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30м3/хв (500-30000л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2м3/хв (170-2000л/хв). Також при виборі компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24л до 500л і чим більше ресивер, тим більше запас стисненого повітря. На цьому запасепневмооборудование може працювати деякий час, у разі збою компресорної установки. Також обсяг ресивера гасить пульсації подачі стисненого повітря до споживача, що необхідно при стабільній роботі.

 

Характеристики

Виробник
Fini
Країна виробництва
Італія
Тип
компресорна головка