Компресорна головка Fini BK 113

Компресорна головка Fini BK 113 від компанії Техмаркет - фото 1
12 237,84 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта70 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Опис

Компресорна головка DG 590 FIni Компресор DARI призначений для нагнітання стисненого повітря. Компресорна головка DG 590 Тиск, бар 10 Витрата, л/хв 590


 

Компресорна головка DG 590 FIni

Тиск, бар 10

Витрата, л/хв 590


 

Компресор — пристрій, призначений для подавання стисненого повітря на пневмоінструмент. Дедалі частіше в побуті, на підприємстві, у стоматології та в медичних закладах можна побачити агрегати по поданню стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, залежно від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безоливні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори у великих випадках використовуються у промисловості за великої продуктивності повітря, позаяк вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30 м3/хв (500-30000 л/хв).

Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2 м3/хв (170-20000л/хв). Також під час вибору компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24 л до 500 л і чим більше ресивер, тим більший запас стисненого повітря. На цьому запасі пневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорного встановлення. Також об'єм ресивера гасить пульсації в поданні стисненого повітря до споживача, що необхідно за стабільної роботи. Наприклад, фарбопульт потребує стабільного подавання повітря, інакше фарба не рівномірно наноситиметься на поверхню, що фарбується.


 

Компресор DARI призначений для нагнітання стисненого повітря. Він поршневий, одноступеневий, 2- циліндровий, з ремінним передаванням. Компресор DARI компактний і обладнаний низьким рівнем шуму. Це дає змогу використовувати його з побутовою метою. Ця модель DARI поєднує в собі практичність і високу якість італійського виробника. Гарантія на цей компресор — 1 рік.

Компресор — пристрій, призначений для подавання стисненого повітря напневмоінструмент. Дедалі частіше в побуті, на підприємстві, у стоматології та в медичних закладах можна побачити агрегати по поданню стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, залежно від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безоливні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори у великих випадках використовуються у промисловості за великої продуктивності повітря, позаяк вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30 м3/хв (500-30000 л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2 м3/хв (170-20000л/хв). Також під час вибору компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24 л до 500 л і чим більше ресивер, тим більший запас стисненого повітря. На цьому запасневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорного встановлення. Також об'єм ресивера гасить пульсації в поданні стисненого повітря до споживача, що необхідно за стабільної роботи.

Характеристики

Виробник
Fini
Країна виробництва
Італія
Тип
компресорна головка