Компресорна головка Dari DG 670

Компресорна головка Dari DG 670 від компанії Техмаркет - фото 1
26 255,40 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Компресорна головка, DG 670, Dari, BK 114, Fini

Опис

Компресорна головка DG 670 FIni Компресор DARI призначений для нагнітання стисненого повітря. Компресорна головка DG 670 Тиск, бар 10 Витрата, л/хв 670

Компресорна головка DG 670 FIni

Тиск, бар 10

Витрата, л/хв 670

Компресор – пристосування, призначене для подачі стисненого повітря на пневмоінструмент. Все частіше і частіше в побуті, на підприємстві, в стоматології і в медичних установах можна зустріти агрегати для подачі стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, в залежності від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безмасляні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори в більших випадках використовуються у промисловості при великій продуктивності повітря, так як вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30м3/хв (500-30000л/хв).


Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2м3/хв (170-2000л/хв). Також при виборі компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24л до 500л і чим більше ресивер, тим більше запас стисненого повітря. На цьому запасі пневмообладнання може працювати деякий час, у разі збою компресорної установки. Також обсяг ресивера гасить пульсації подачі стисненого повітря до споживача, що необхідно при стабільній роботі. Приміром, краскопульт потребує стабільної подачі повітря, інакше фарба буде не рівномірно наноситься на поверхню.

Компресор DARI призначений для нагнітання стисненого повітря. Він поршневий, одноступінчатий, 2-х циліндровий, з ремінною передачею. Компресор DARI компактний і оснащений низьким рівнем шуму. Це дозволяє використовувати його в побутових цілях. Дана модель DARI поєднує в собі практичність і висока якість італійського виробника.

Блок циліндрів сконструйований на основі нових прогресивних технологій: гільза виготовлена з високоякісного чавуну, а головки циліндрів ― з алюмінію з великими охолоджуючими ребрами для ефективного повітряного охолодження.

Компресор оснащений манометрами, що дозволяють візуально контролювати тиск нагнітання, реле тиску, пневматичним запобіжним клапаном та амортизаційної рукояткою.

Компресор – пристосування, призначене для подачі стисненого повітря напневмоинструмент. Все частіше і частіше в побуті, на підприємстві, в стоматології і в медичних установах можна зустріти агрегати для подачі стисненого повітря. Компресорні установки бувають різні, в залежності від споживчих запитів: поршневі з ремінним і прямим приводом, також безмасляні поршневі, а також гвинтові. Гвинтові компресори в більших випадках використовуються у промисловості при великій продуктивності повітря, так як вони здатні нагнітати повітря від 0,5-30м3/хв (500-30000л/хв).
Поршневі компресори розраховані на продуктивність від 0,17 до 2м3/хв (170-2000л/хв). Також при виборі компресора потрібно звернути увагу на місткість ресивера. Ресивери бувають від 24л до 500л і чим більше ресивер, тим більше запас стисненого повітря. На цьому запасепневмооборудование може працювати деякий час, у разі збою компресорної установки. Також обсяг ресивера гасить пульсації подачі стисненого повітря до споживача, що необхідно при стабільній роботі.

Характеристики

Виробник
Dari
Країна виробництва
Італія
Тип
компресорна головка