Дизельні, газові пальники Riello для фарбувальних та сушильних камер

Дизельні, газові пальники Riello для фарбувальних та сушильних камер

Дизельні, газові пальники Riello для фарбувальних та сушильних камер від компанії Техмаркет - фото 1
61 262,60 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Дизельні газові пальники Riello

Пальник для фарбувальних і сушильних камер. Крім сушильних камер, може використовуватися й з іншою метою. Теплова потужність 185 кВт.

рециркуляція — 90% теплого повітря

Температура: цикл фарбування — 20 °C за  -3 °C; цикл сушіння — 60°/80°С

Виробництво Італія.

Пальники Riello для фарбувальних камер

Кожна фарбувальна камера працює у двох основних режимах — сушарки та фарбування авто. Як у першому, так і в другому разі, у ній необхідно використовувати обладнання, яке зможе прогрівати повітря до температури, необхідної для виконання того чи іншого процесу. Наша компанія пропонує вам застосовувати газові та дизельні пальники Riello.

У чому полягає перевага цих пристроїв? По-перше, пальники Riello економічні. Якщо ви використовуєте якісні ущільнювальні матеріали й ущільнювачі, ви зможете успішно звести витрати палива до мінімуму. По-друге, пальники для фарбувальних камер Riello рівномірно прогрівають повітря, що істотно впливає на якість поверхні, що фарбується. По-третє, пристрої від італійського виробника легко регулюються й можуть упродовж тривалого часу підтримувати задану температуру в приміщенні.

Маючи такі вагомі переваги, моделі пальників Riello G20, дизельне й універсальне обладнання, здатне працювати на газовому та рідкому паливі, вирізняються доступною вартістю. Водночас, роблячи таке придбання, ви забезпечите його безперебійну роботу, зможете встановити та використовувати його без залучення фахівців.

Характеристики

Виробник
Riello
Країна виробництва
Італія