Балансувальний верстат Fenix CB 66

Балансувальний верстат Fenix CB 66 від компанії Техмаркет - фото 1
46 624,96 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата

Опис

Балансувальний верстат Fenix CB 66

Технічні характеристики:

Діаметр диска 10-28"
Максимальна ширина колеса 20"
Максимальний діаметр колеса 1100 мм
Введення параметрів колеса вручну
Швидкість обертання валу 140 об/хв
Потужність двигуна 90 Вт
Максимальна вага колеса 70 кг
Точність балансування 1 г
Цикл балансування 7 секунд
Габарити в упаковці 1070x760x1145 мм
Вага нетто /брутто 126 кг / 164 кг
  • Балансувальний стенд CB 66 працює на італійському програмному забезпеченні. Пристрій оснащений масою корисних програм: 5 ALU режимів (на вибір доступні 7 варіацій ALU балансування), універсальний мульти-ALU режим, програми «Оптимізація колеса» і «Прихований грузик», інтелектуальна індикація положення і автоматичний мікро-гальмо в місці установки грузика.
  • Нове покоління балансировок CB6 живиться від мережі через спеціальний адаптер. Автоматична розкручування колеса виконується двигуном потужністю всього 90 Ват, що дозволило досягти економії до 64% електроенергії. Також є «Режим очікування» зі зниженим енергоспоживанням на випадок, якщо стенд не експлуатується.
  • Різьбовий хвостовик вала діаметром 40 мм підтримує всі балансувальні аксесуари, стандартизовані у світі. Спеціальна ультразвукова обробка різьблення основного і різьбового валів дозволила зробити їх більш стійким до зносу. Сам балансувальний вал збільшений до 300 мм в розмірі, що більше попередніх поколінь на 80 мм. Це дозволило добитися можливості обслуговувати диски з більшою внутрішньою шириною (до 230 мм).
  • Що стосується калібрування, то дана операція продумана до дрібниць: всього лише два кроки для виклику функції калібрування, а сам процес спрощений і швидкої виконується.
  • Для балансування мотоциклетних коліс на стенді CB 66 доступний до замовлення спеціальний мото-адаптер в наборі. Вбудовані мото-програма балансування і мото-калібрування стенду дозволять обслужити всі існуючі на ринку мотоциклетні колеса.
  • Важливо відзначити можливість оновлення програмного забезпечення у разі його виходу через спеціальний USB-роз'єм