Пульверизатор GTI Pro LITE PROLT-GÍV30

Пульверизатор GTI Pro LITE PROLT-GÍV30 від компанії Техмаркет - фото 1
11 532,28 ₴
В наявності

Доставка

 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Пульверизатор GTI Pro LITE PROLT-GlockV30

Характерики:

Застосування Для лака, емалі
Колір Золото-жовтий
Виробник DeVILBISS
Система розпилення Trans Tech
Тип продукту Краскопульт
Фасовка 1 шт
Тип машинки Пневматичний
Емкість бачка 560 мл
Робочий тиск 1,75 бар
Розмір дюзи/сопла 1,3
Потребування повітря 350л. в миг.
Вага 446 гр.

Професійний відділ фарбування

DeVilbiss GTi PRO Lite прийшов на зміну популярному GTI PRO. Краскопульт серії GTi Pro Lite призначено для нанесення будь-яких базових і лакових покриттях з найвищою якості. Він схвалений всіма виробниками лакокрасичних матеріалів. Краскопульт DeVilbiss gti pro lite є останнім розробкою компанії і включає в себе найновіші технологічні рішення.

Позначення Lite

Означає супер легкий, лише 446 грамів, що забезпечує комфортну тривалу роботу. Універсальний корпус дозволяє використовувати його з різними повітряними головами, які умовно можна розділити на "базикові", "лакові" і "універсальні". За допомогою них ви можете вибрати обладнання для найбільш точної обробки кольорів, а також для швидкої роботи або для економії фарби. Крім того, можна скомплектувати фарбукопульт DeVilbiss GTi PRO Lite  з дуже малим споживанням повітря, що може бути дуже важливим для маленьких майстерень зі слабкими компресорами.

Важлива перевага кольорового розпилювача

DeVilbiss GTi Pro Lite - це « м'який», « зрозумілий» смолоскип, який дозволяє малярам з різним рівнем підготовки добиватися найвищої якості нанесення будь-яких лакокрасових матеріалів. Краскорпильник після використання дуже легко і дуже швидко (приблизно 12-15 секунд) розбирається для чистки і в ньому немає місць, де залишилася б фарба, яку важко вичистити.

Малюнок DeVilbiss GTi Pro Lite служить для високоякісного нанесення фарб на різні поверхні. Зручна форма, ергономічний корпус, передова надійність роблять його чудовим рішенням для щоденного використання при проведенні різних робіт при ремонті приміщень або будівництві. Даний барвник І коли я зробив це, то чудово показав на практиці, і мав такі споживацькі якості:

  • оптимальний розмір;
  • Дуже швидкодія.
  • простота і універсальність у використанні;
  • Можливість зміни повітряних голівок;
  • Цінні кошти;
  • Протягом тривалого часу практичної експлуатації;
  • Ручна міцність і багато іншого.

Характеристики

Країна виробництва
Великобританія